Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Żeleźnikowa Wielka - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy Rożnów

Rożnów(Żeleźnikowa Wielka + 24 km)

195 000 zł55,10 m² 3 539,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Tartaczna

Przysietnica(Żeleźnikowa Wielka + 8 km)

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż oferuję solidny, zadbany dom oddany do użytku w 2000 roku, po gruntownym remoncie w 2021 roku (realizowanym w ramach programu Czyste Powietrze). Budynek został ocieplony 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kleeberga

Nowy Sącz(Żeleźnikowa Wielka + 7 km)

649 000 zł147 m² 4 414,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży: budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Pow. użytkowa 147m2, pow. całkowita: 201,19m2. Położony na działce ogrodzonej o pow. 4 arów. Lokalizacja: nowy Sącz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Halna

Krynica-Zdrój(Żeleźnikowa Wielka + 24 km)

2 900 000 zł350 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Willa na Halnej - wyposażony luksusowy dom do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w Krynicy Zdroju, na ulicy Halnej, znanej z wyjątkowych widoków i położenia na zboczu góry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kaduk,Nowy Sącz(Żeleźnikowa Wielka + 7 km)

850 000 zł141,39 m² 6 011,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na oś Grunwaldzka. Jest to dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,39 m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój(Żeleźnikowa Wielka + 24 km)

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Klimatyczny dom w Krynicy-Zdroju przy lesie. Znajdujący się na malowniczej 10,5-arowej działce w Krynicy Zdroju, ten pięknie wykończony dom o powierzchni 127 m emanuje niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Jazowsko

Jazowsko(Żeleźnikowa Wielka + 14 km)

449 000 zł163,74 m² 2 742,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 118 m²

Dom z pięknym widokiem na Dolinę Dunajca - Jazowsko, gm. Łącko Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamknięty o powierzchni użytkowej 100 m , położony w widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Dietla,Krynica-Zdrój(Żeleźnikowa Wielka + 24 km)

2 990 000 zł339 m² 8 820,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat położony w doskonałej lokalizacji w Krynicy Zdrój przy ul. Zamkowej o powierzchni użytkowej 369m2. Nieruchomość położona jest na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Limanowskiego

Nowy Sącz(Żeleźnikowa Wielka + 7 km)

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super oferta- dom blizniak W nowym sączu + działka 5 ar Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej położony w bardzo dobrej lokalizacji w niedalekiej odległości od ulicy Limanowskiego.